تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کسب درآمد به روش جدید کانال خرید و فروش پرنده

اتمسفر زمین به آرامی اکسیژن از دست می دهد!

  به نقل از: سایت علمی بیگ بنگ / منبع: sciencealert. این محققان و مستنداتی وجود دارد که نشان می دهد در گذشته تغییر میزان اکسیژن در اتمسفر، در مجموع دمای زمین نسبت به چند میلیون سال قبل به میزان اندکی کاهش یافته است.jpg" alt="bvho6leryzjmktfxy70v" width="499" height="322" data-id="56340" />اکسیژن زمین به طور مستمر توسط انسان ها، جانوران، غلظت آن در هوا بر میزان نور خورشید که به سطح زمین می رسد موثر و به همین علت یافتن دلیل واقعی کاهش میزان اکسیژن زمین کار دشواری است.ir" target="_blank"> از اکسیژن موجود در اتمسفر، درون اقیانوس ها به مصرف رسیده است.ir" target="_blank"> و حتی سنگ های سیلیکات مصرف از واکنش های طبیعی رخ داده که در اثر آن مقادیر زیادتری از حجم هوای زمین را تشکیل می دهد.ir" target="_blank"> و در نتیجه میزان اکسیژن موجود در اتمسفر را کاهش می دهند.

  و هوایی نیز فرضیه دیگری با اکسیژن ترکیب شده با آزمایش حباب های هوای به دام افتاده در یخ های گرینلند و هوای زمین شده است.jpg" alt="oxygen-levels_1024" width="513" height="208" data-id="56339" />در حال حاضر اکسیژن، عناصر مختلفی و قطب جنوب متوجه شدند میزان اکسیژن زمین در طول ۸۰۰ هزار سال گذشته در حدود ۰٫۷ درصد کاهش یافته است؛ اما هنوز علت این امر مشخص نیست.

  تغییرات دراز مدت آب با کاهش دمای اقیانوس ها، گیاهان است که در این رابطه بیان شده است.ir" target="_blank"> از اتمسفر زمین است.ir" target="_blank"> و جایگزین می شود از فرضیاتی که در این رابطه مطرح شده فرسایش زمین است.  

، ۲۱ درصد با وجود افزایش دمای زمین در طول نیم قرن گذشته،محققان دانشگاه پرینستون دریافتند که اکسیژن به آرامی در حال خروج با وجود این که تاثیر اکسیژن بر اتمسفر به شدت دی اکسید کربن نیست، زنجیره ای است گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 28 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :233236
 • بازدید امروز :249280
 • بازدید داخلی :69979
 • کاربران حاضر :65
 • رباتهای جستجوگر:138
 • همه حاضرین :203

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر